גוף חימום איכותי ומקצועי לשמירה על טמפרטורה קבועה

 

חומרים שונים, צריכים טמפרטורות שונות כדי להישאר במצב טוב ושמיש. לכל חומר הטמפרטורה המתאימה לו, לכל חומר הטמפרטורה הנכונה לשמירה עליו ולשימוש בו. ישנם חומרים, אותם אנו מאחסנים במצב צבירה מוקשה, אך כשאנו רוצים להשתמש בהם בתעשייה או בייצור, עליהם להגיע לטמפרטורה מסוימת ולהישאר בה לאורך זמן, בכדי שנוכל להשתמש בהם.

 

גוף חימום מיטבי לשמירה על טמפרטורת חומרים

כאשר אנחנו מאחסנים חומרים בחביות. אנחנו מצד אחד בוחרים בשיטת אחסון שמתאימה לנו מבחינת שימור החומר, מבחינת האחסון, ההובלה ועוד אך מהצד השני, ייתכן ואנחנו בעצם מקשים על עצמנו בשמירה על טמפרטורת החומר בעת שימוש בו. עד היום, בחומרים בהם נדרשנו לטמפרטורות מסוימות, העברנו את החומר לכלי קיבול אחרים, אותם חיממנו בנפרד וכך, השתמשנו בחומרים בטמפרטורה הרצויה לנו. אך במצב זה יש שתי בעיות עיקריות.

  1. אחסון – בכלים אותם קל ופשוט לחמם, לרוב לא נוח לאחסן והם גם אינם סגורים בצורה נוחה וטובה. מה שגרם לנו להעביר כל הזמן את החומר שלנו מכלי לכלי ובכך גם לאבד חלק מהחומר וגם, להשקיע זמן, כסף ומשאבים בהעברת חומרים. שיטת עבודה זו, גרמה לנו להוציא כספים רבים על תהליכים תפעוליים מעבר לכלי החימום עצמם. על מנוף מותאם להרמת החביות, על כלי קיבול נכונים המותאמים לחימום ולחומר בו אנו עוסקים ועל כוח אדם, שיתפעל את כל הפעילות של העברת החומר וחימומו וכמובן, פלטות חימום מתאימות למכלי הקיבול והחימום
  2. שמירה על החומר – חביות שומרות על חומרים בצורה משמעותית טובה יותר מרוב כלי האחסון. החומר מהן הן עשויות, האפשרות והיכולת לחתום אותן, נוחות האחסון שלהם אחת מעל השנייה או אחת לצד השנייה ועוד סיבות שונות הקשורות לשמירת החומר ולהובלתו ממקום למקום, כל הסיבות האלה, מובילות לכך שחביות מזה שנים רבות, הן כלי הקיבול הנוח ביותר לחומרים נזילים. לא פלא שרוב החברות התעשייתיות והיצרניות, בוחרות לאחסן חומרים נזילים בחביות מסוגים שונים וכך היה ויהיה לעוד שנים רבות. אך מה קורה כשזה נוגע לחימום הנוזל שיש בחביות הנוחות האלה?

גוף חימום

הפתרון היעיל ביותר לשמירה על טמפרטורה קבועה – גוף חימום

אצלנו בתרמוליין, תוכלו למצוא את הפתרון המיטבי לחימום חביות ולחימום כל מיכל מתאים. גוף חימום מעולה ומקצועי. המיוחד ומיועד לחביות. גוף חימום מקצועי, הבנוי ומורכב מגומי סיליקון מיוחד גמיש ועמיד בחום לחביות בנפחים שונים, גוף החימום מיועד לשמירת טמפרטורה של חומרים המאוחסנים בחביות. לשימוש בתעשיות שונות ולמטרות שונות.

 

למה מומלץ להשתמש בגוף חימום מסיליקון?

  1. עמיד בנוזלים – גוף החימום הסילקוני, עמיד בפני נוזלים בצורה מלאה ואינו מושפע מנוזל הנמצא בסביבתו. אינו מייצר חלודה, לא נשחק מהנוזלים וכמובן, ששומר על המערכות החשמליות אותן הוא מכסה בגוף החימום. כך שהעמידות שלו גם מאפשרת לנו שימוש לאורך זמן רב יותר וגם שומרת על בטיחות השימוש שלנו בגוף החימום ובחבית אליה הוא מקושר
  2. חימום אחיד – בניגוד לפלטת חימום, עליה מניחים את החביות ומשמשות בתעשיות מסוימות עד היום, גוף חימום יודע לחמם את החומר תוך החבית בצורה אחידה. כאשר משתמשים בפלטת חימום שמונחת מתחת למיכל הקיבול,  החומר שנמצא בתחתית מיכל הקיבול עם הנוזל, מתחמם מהר יותר ומגיע לעוצמות גבוהות יותר. (לכן כאשר אנחנו מבשלים, מומלץ לערבב את הנוזל ולדאוג לאיזון הטמפרטורות). בתעשייה וכשמדובר בחומרים רגישים, חימום יתראו חימום לא אחיד של החומר, יכולים לפגום בתהליך הייצור, לפגום בתוצר הסופי ואף חלילה להורס את החומר אתו אתם עוסקים. לכן, ברוב המקרים, כאשר מדובר בפעולת חימום, יש צורך בחימום אחיד. מה שגוף חימום עושה בקלות ובטבעיות מעוצם המבנה שלו, ההתקנה שלו ואופן הפעולה שלו בפעולת החימום
  3. גמישות גאומטרית – גוף חימום סילקוני, יכול להגיע בכל צורה גאומטרית שאתם זקוקים לה. מכיוון שתהליך הייצור שלכם הינו בלעדי ומיוחד לכם, ייתכן ויש לכם מגבלות או דרישות בנוגע למבנה ולצורה של גוף החימום הנדרש לכם. אנחנו בתרמוליין, יכולים לספק לכם גוף חימום במיוחד עבורכם, בכל צורה גאומטרית שמתאימה לכם ויכולה להשתלב בצורה הומוגנית בתהליך הייצור והפעילות שלכם
  4. אפשרויות בקרה – במקביל לפעילות גוף החימום עצמו, אנו משלבים ויודעים לספק לכם, תהליכי ומנגנוני בקרה שונים לגוף החימום ולתהליך חימום החומרים שלכם. אנו מבינים כי קיימים לכם צרכי בקרה, לבדיקת טמפרטורה, יעילות, מוכנות לשימוש ועוד. את כל אלה נוכל לספק לכם באמצעות מנגנוני בקרה משלימים לגוף החימום עצמו

 

למה לרכוש גוף חימום דווקא מתרמוליין?

חברת Thermoline, הינה חברה בעלת ניסיון רב ומקצועיות מיוחדת בתחום גופי החימום. החברה שלנו, מתמחה בייצור גופי חימום, מערכות בקרה וגלאי טמפרטורות לייצור, לתעשייה ולכל צורך. כאשר אתם זקוקים לגוף חימום, אין ספק שהבחירה הנכונה עבורכם ועבור היצור שלכם, הוא לרכוש גוף חימום איכותי מחברה שיודעת כבר מזה זמן רב, לספק מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים חדשניים בהתאמה מלאה לדרישות הלקוחות שלנו.

אנו מנהלים עם כל לקוח שפונה אלינו, תהליך אבחון משמעותי ומעמיק, לבחינת כל הצרכים שלו, תהליכי הייצור שלו והיכן אנחנו, חברת תרמוליין והמומחים שלנו, נכנסים לתמונה ומספקים לכם את הפתרון הטוב, היעיל והאיכותי ביותר לצרכים שלכם ושל המפעל / התעשייה שלכם.

בראש החברה, עומדים אנשי מקצוע ניהוליים אשר מגיעים אליכם עם ניסיון של עשרות שנים בשוק גופי החימום וציוד הבקרה בישראל. כך שאתם יכולים להיות רגועים, שאתם בידיים טובות. אנו, כל הצוות המקצועי של תרמוליין, מציע ללקוחות מכל תחומי העיסוק, מגוון רחב של גופי חימום כגון גופי חימום ספיראליים, גופי חימום קרמיים, גופי חימום לחביות, גופי חימום צינוריים וכל תצורה אחרת הנדרשת בתעשייה.

 

את התהליך נעשה יחד ועל הצד הטוב ביותר

גופי חימום TUBULAR

גופי חימום TUBULAR

בתרמוליין, אנו מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ בתחום גופי החימום אשר מהווים צוות יועצים מקצועי שידע לספק לכם מענה מהיר, איכותי ומדויק. חברתנו מעמידה לרשות כל לקוח שפונה אלינו, צוות יועצים מקצועי שמלווה את הלקוח, את מנהלי הייצור, את המהנדסים ואת צוותי התפ”י שלכם לכל אורך התהליך, החל משלב התכנון והבחירה, דרך שלב הייצור וכלה בהתקנת הטכנולוגיות אצל הלקוח וכמובן, בשירות לאחר ההתקנה ולאורך כל הדרך ומערכת היחסים שלנו אתכם ועם תהליכי היצור שלכם..

 

לסיכום – קיימים בשוק כיום מגוון רחב של פתרונות חימום, גופי חימום ועוד. אך כאשר אתם צריכים את פתרון גוף החימום שיתאים לצרכים שלכם, שיספק לכם את המענה הטוב ביותר מבחינת יעילות העבודה, הוצאות הייצור, התאמה לחומרים איתם אתם עוסקים ומייצרים ובהתאמה אישית עבורכם, אין ספק שבחירה בתרמוליין היא הבחירה הנכונה ביותר עבור גופי החימום שלכם.

לפרטים נוספים, קבלת מידע, ייעוץ מקצועי וקביעת פגישת הכרות עם המומחים שלנו ועם הצוות הניהולי שלנו, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני או באמצעות האתר. נוכל להזמינכם לביקור במפעל הגדול שלנו בחיפה או להגיע אליכם לטובת ייעוץ ממוקד והצעת פתרונות רלוונטיים אליכם. נשמח לשמוע מכם ולעמוד לרשותכם.