נעים להכיר, צוות טרמוליין

נבחרת מנצחת להצלחה

צוות חברת טרמוליין, מורכב מקבוצת אנשים איכותיים ומנוסים אשר כל אחד מהם מקצוען בתחומו, בעל ניסיון רב בתחום ההתמחות שלו וכישורי שירות ויחסי אנוש ברמה הטובה ביותר.
אנו מאמינים, בבחירה של אנשים עם תשוקה למקצוע בשילוב ידע רחב, כאלה שמאמינים ששירות הוא הבסיס לכל ובאמצעות שירות טוב, החברה שלנו תגדל ותצמח וכאשר הלקוחות שלנו מרוצים, הם יפנו אלינו בכל צורך עסקי בתחומי ההתמחות שלנו.
ייצור גופי חימום, מערכות בקרה וגלאי טמפרטורות לתעשייה. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל עניין, נושא, פניה או התעניינות וכמובן, שאנו מתחייבים ללקוחות שלנו לזמינות מלאה בכל שלב כלקוחות חדשים וכלקוחות קיימים.

זמינים לכם לייעוץ מקצועי

כחלק מהצוות המקצועי שלנו, אנו גאים בצוות היועצים שלנו. יועצי טרמוליין, מתמחים כל אחד מהם בתחומו בעולמות מערכות החימום, בקרת האקלים, שליטה על טמפרטורות ועוד. היועצים שלנו הם אמנם אנשי מקצוע מעולים, אך הם ידועים גם כנותני שירות מצוינים ושילוב זה, בשבילנו הוא הבסיס והתשתית, לתקשורת שלנו עם הלקוחות.

צכולנו יחד, עומדים לצד הלקוחות שלנו בתעשייה בחברות פרטיות או ממשלתיות, במפעלים ובמתחמי יצור ואחסון לטובת הצעת המכשור הנכון, תכנון נכון של מתחמי קירור או חימום, ייעוץ מקצועי בתחום הבקרה ועוד.
נשמח לספק לכם את שירותי היעוץ שלנו ואת ההכוונה המקצועית, בה המומחים שלנו מתמחים. הידע שלנו, הוא ההצלחה שלכם.

צור קשר עם אחד מאנשי הצוות של חברת ח.ד תרמוליין

חיים דרי

מנכ”ל

haim@hdthermoline.co.il

דורן וכסמן

סמנכל שיווק

doron@hdthermoline.co.il

מריה

מנהלת חשבונות

hd@hdthermoline.co.il

אוקסנה

מנהלת אדמיניסטרטיבית

office@hdthermoline.co.il

צוות תרמוליין בהתקנת מערכת חימום ובקרה בחדרים נקיים.